Raffi Liven opět u nás

Seminář Krav Maga Liven International, Bratislava - Slovensko.

Kancho Raffi Liven opět u nás
Někteří čtenáři si určitě vzpomenou na VIP hosta brněnské Budoshow z roku 2007.
Mezi hvězdy večera přijal pozvání Kancho Raffi Liven, zakladatel Krav Maga Liven International. Raffi Liven byl žákem Imiho Lichtenfelda zakladatele Krav Maga a jejich vztah byl jako otce a syna. V období války v roce 1967 a 1973 byl instruktorem speciálních jednotek. Po ukončení vojenské služby, odešel do Japonska a na Okinawu studovat bojová umění. Posledních 43 let trénoval různé druhy systému boje: Shotokan Karate, Kyokushinkai Karate, Muay Thai, Kendo, Judo, Aikido, Kobudo, Kickbox – Full Contact. Mistr Raffi Liven se stal dvojnásobným mistrem Evropy ve Full Contactu.

V roce 1978 pracuje jako osobní strážce prezidenta Martinique. Imi Lichtenfeld mu udělil jako jedinému žákovi v roce 1996 oficiální povolení na instruktorské šíření Krav Maga mimo Izrael. Mistr Raffi Liven žije od roku 1981 v Dánsku. Mistr Liven je zakladatel World Academy of Martial Arts, Karate styl Shoshindo a Krav Maga Liven International.

Po krátké odmlce se Raffi Liven opět vrátil na Slovensko a k nám do Česka. Jeho pobyt byl velice nabitý. První část jeho cesty byla Bratislava. V pátek 26. 03. 2010 se všichni zájemci o Krav Maga sešli ve sportovním komplexu Best Fit a měli tu možnost si vyzkoušet speciální systém výuky. Trénovalo se od 13.00 do 17.00 hodin. Myslím, že celá skupina 50 adeptů byla spokojená. Na konci celého semináře Kancho Raffi Liven předvedl svojí práci s energií a také přerážecí techniky jako tomu bylo v roce 2007 na Budoshow v Brně.

Na úplný konec bylo focení všech účastníků toho stylu boje Krav Maga Liven International. V sobotu a neděli se podobný seminář uskutečnil na našem území, tentokrát v Brně a to na Univerzitě Obrany. Myslím, že celý bojový víkend dopadl na výbornou a pevně doufám, že se podobná akce bude konat častěji.Na úplný závěr obdržel pan plk. Ing. Miloš Smejkal – certifikát a oprávnění zastupovat KRAV MAGA LIVEN INTERNATIONAL na celém světě a může se honosit mistrovským stupněm 7. Dan. Moc gratulujeme.

Příloha ke stažení
Vloženo Od