Co si s sebou vzít na Kajukenbo?

Jaké funkční oblečení je nejlepší na výuku Kajukenbo.

Každý zájemce o havajské umění Kajukenbo může začít cvičit v teplákové soupravě nebo triku a kalhotech černé barvy. Vždy se trénuje naboso. Po nějaké době je možné si zakoupit v některém z obchodů tradiční uniformu, která se jmenuje Do-Gi. Jako příklad můžeme úvést nabídku společnosti Hayashi.cz, která má mimo jiné webový e-shop.

Pokud student/ka má zájem, dá se vždy domluvit s instruktorem, který výstroj zajistí dle potřeby.

  • Hayashi Karate-Gi KIRIN - Kalhoty mají gumový-elastický pás, který je ukončen šňůrkou na zavazování. Součástí kompletu je bílý pásek, který je v ceně. Gi je vyrobeno z kombinace bavlny a polyesteru v poměru 65% bavlny a 35% polyesteru v černé barvě.
  • Kimono Hapkido - Uniformace od firmy DAEDO vyrobené z směsi bavlny a polyesteru. Kalhoty mají v pase gumu. Složení látky je 35% bavlny a 65% polyesteru. 
  • Hayashi uniforma All Style - Jedná se o speciálně vyvinuté kimono pro všechny adepty úpolů. Látka je 100% bavlna. Zde je nutno uvést, že látka má gramáž 12oz – cca 340g. Materiál je odolný a dvojitě prošívaný. Materiál je stehy uvnitř sešitý do tunýlku, kabátek je olemován pohodlnou bavlnou, extrémně pevný a tuhý límec. 6x prošívané zádové partie, kalhoty vyrobeny ze stejně odolné bavlny, dvojitě až trojitě prošitý klín, speciální vrstva materiálu od kolen až do spodní části kalhot. Uniforma je celá v černém provedení. Na horním dílu kabátku je logo firmy Hayashi.
  • Další uniformy jsou zde!
Vloženo Od