Budoshow 2009

12. ročník mezinárodního setkání všech fandů bojových umění a sportů v Brně.

Rok se s rokem sešel a je zde opět měsíc listopad. V tomto měsíci se konají již tradičně dvě stěžejní akce. Jedna v Praze - Fighter´s Budoshow a druhá v Brně.

Samotné přípravy se rozběhli již v neděli 22. 11. 2009 – dopoledne. Tak jako tomu je každým rokem, již tradičně se akce uskutečnila v Městské sportovní hale na Vodové ulici v Králově Poli v Brně. Jako moderátor akce byl pořadatelem osloven Patrik Hezucký (populární moderátor z rádia Evropa 2). Ten si k sobě přizval ještě kolegu Tomáše Fílu, který letošní Budoshow odmoderoval společně s Patrikem Hezuckým. Generální zkouška proběhla včetně nástupu na tatami, přes nastavení světel až po ozvučení plochy sportovní haly.

CHLOE BRUCE, 18 let trénuje korejské bojové umění Tang Soo Do a také několik let Xtreme Martial Arts. Je nositelka 4 Danu Tang Soo Do, kvalifikovaná instruktorka bojových umění, modelka sportovního oblečení, expertka na zbraně, choreografka bojových scén a vystoupení Chloe Bruce je držitelka Guinness světového rekordu v kopů za minutu. Celkem je schopná kopnout více jak 210 x za minutu. A to jsme mohli vidět i v Brně – naživo.

 

 

Příloha ke stažení
Vloženo Od