Zkoušky STV v Goju Ryu - 2022

Dnes se po dvou letech, uskutečnili zkoušky technické vyspělosti (Kyu) v Karate Goju Ryu.

Vše začalo v 10:00 hodin slavnostním nástupem. Studenti a studentky se postavili do jedné řady a čekali na zahájení zkoušek. Všem se představili hlavní zkušební komisaři ze Slovenska. Jako první, to byl pan Ivan Spišiak. Mistr Spišiak je nositelem mnoha mistrovských stupňů. Pro lepší dokreslení to je například: 8th Dan Shorin Ryu Seibukan Karate Do (Kyoshi), 8th Duan Kajukenbo (Professor), 7th Dan Goju Ryu Karate Do (Kyoshi), 7th Dan Sho Shin Karate Do, 7th Dan Dan Krav Maga Liven, 5th Dan Dan Krav Maga SKMKA a mnoha dalších. Další mistr byl představen Peter Žák, který je držitelem mimo jiné: 7th Duan Kajukenbo (Sitai gung), 6th Dan Shorin Ryu Seibukan Karate Do (Renshi), 5th Dan Goju Ryu Karate (Renshi).

Všichni studenti a studentky po dvou hodinách absolvovali a složili další žákovské stupně (Kyu) v tradičním stylu Goju Ryu Karate Do. Všem srdečně gratulujeme a přejeme příjemné prožití letních měsíců volna a začátkem měsíce září, se opět uvidíme.

Na úplný závěr, se udělala památeční fotografie. Děkujeme všem za nasazení a elán. Především mistrům za spolupráci, která trvá již více jak 15 let. Také děkujeme za návštěvu slečně Tereze Slámové , která pracuje jako redaktorka pro místní informační kanál Hustopečské televize. HTV patří pod složku Marketing a kultura města Hustopeče.  

Za tým Asia Budo Center, z.s. - Antonín Grůza

 

Vloženo Od