Workshop Krav Maga s tyčí

Workshop byl zaměřený na techniky s krátkou tyčí - escrima.

Workshop Krav Maga

Hustopeče na jižní Moravě, hostili v pořadí druhý letošní workshop Krav Maga. Na pozvání pořadatelů z Asia Budo Center, o. s. přicestoval lektorský team z Bratislavy pod vedením instruktora Ivana Spišiaka (5. Dan). Pan Spišiak je prezidentem Slovenské Asociace Krav Maga a Kapap.

Celé setkání workshopu bylo zaměřené na údery, kryty a bojové aplikace s krátkou holí (escrima). Krátká hůl má rozměry od 66 do 76cm a adepti se naučili základní pravidla boje a chování v různých situacích, které mohou nastat. Celého cvičení se účastnili studenti Krav Maga ze dvou klubů z Brna a jednoho místního z Hustopečí.

Instruktoři opakovali také techniky z předcházejícího setkání, který bylo zaměřené na použití pák a jejich vyproštění z nich. Setkání proběhlo v příjemné až rodinné atmosféře. Na konci celého workshopu instruktor Ivan Spišiak předvedl náplň dalšího setkání, které proběhne v měsíci květnu 2009. Další cvičení bude specificky zaměřené na techniky proto noži a krátké střelné zbrani.

Na úplný závěr pozval všechny účastníky workshopu na připravovaný seminář KAPAP s mistrem Moshe Galiskem z Izraele, který se uskuteční v červnu v Bratislavě.

Vloženo Od