Workshop Krav Maga - opakování

Workshop Krav Maga - instruktoři postupně opakovali, všechny techniky z celého kurzu Krav Maga. Na úplná závěr, získala část adeptů certifikáty o absolvování kurzu.

Workshop Krav Maga - Kapap

Těsně před začátkem letních prázdnin se uskutečnil poslední workshop Krav Maga v Hustopečích. Tak jako již tradičně hlavním pořadatelem byla, místní organizace Asia Budo Center, o. s. a také Česká Asociace Krav Maga - Kapap, o. s. V sobotu 27. června 2009 se do místní tělocvičny Základní školy Komenského opět nahrnula skupina adeptů Krav Maga. Jednalo se o skupiny nejen z hustopečského klubu, ale také z Brna. Do Hustopečí přicestoval prezident Slovenské Asociace Krav Maga a Kapap - pan Ivan Spišiak a jako druhý lektor Ing. Boris Dziura.

Po krátké rozcvičce a postupně zopakovali veškeré techniky Krav Maga od začátku celého kurzu. Od základních technik až po boj na zemi a obranu proti vícero útočníkům v různých situacích. Novinka oproti minulému cvičení bylo v tom, že se instruktoři zaměřili na malé rozdíly mezi Krav Maga a KAPAP.

Někteří adepti neměli tu možnost navštívit seminář KAPAP pod vedením Moshe Galiska, který byl před týdnem v Bratislavě. Proto všichni byli rádi, že se část technik ukázala i v Hustopečích na workshopu. Instruktoři předvedli techniky proti noži, proti krátké střelné zbrani, proti dlouhé střelné zbrani, proti karambitu a také techniky na vitální místa pomocí Kubotanu.

Ke konci cvičení předseda Asia Budo Center,o.s. a taktéž České Asociace Krav Maga - Kapap, o.s. poděkoval instruktorům ze Slovenska za pomoc při výuce Krav Maga a Kapap. Následně si vzal slovo pan Ivan Spišiak a ten poděkoval za účast nejen na semináři v Bratislavě, ale také na workshopech pořádaných v Česku.

Na úplný závěr předal Antonín Grůza vybrané části frekventantů certifikát za absolvovaní kurzu Krav Maga. Tato skupina byla první, která ukončila celoroční výcvik pod vedením instruktorů ze Slovenska a České republiky. V další sezóně se chystají změny a zajímavé překvapení. Přejeme všem krásné prázdniny a dovolené a v září se opět znova setkáme při další výuce.

Vloženo Od