Seminář Krav Maga v Hustopečích

První akce kterou Asia Budo Center, o.s. pořádá je seminář izraelského umění Krav Maga v Hustopečích

Seminář Krav Maga Li Systém
Na brněnské Budoshow, se poprvé českým divákům představil KANCHO RAFFI LIVEN (10. dan, Izrael). Mistr Liven je zakladatel World Academy of Martial Arts, Karate styl Shoshindo a Krav Maga LI Systém. Všechny diváky ve sportovní hale zvednul ze sedadel. Podle malého průzkumu se izraelské umění Krav Maga Li velice líbilo. Proto se představitelé ASIA BUDO CENTER, o. s. rozhodli začít propagovat tento styl v Česku. Nejbližší instruktorský team Krav Maga LI Systém je u sousedů na Slovensku. První předvánoční seminář se uskutečnil v jihomoravském městečku Hustopeče. Hustopeče jsou na dobrém strategickém místě mezi Brnem a Bratislavou, a proto padla volba právě na toto místo.

V sobotu 15. prosince přicestovalo na seminář necelých 50 adeptů různých bojových umění. Fandové karate, kickboxu, Muay Thai, Musado MCS, Taekwondo, Allkampf Jitsu a různých druhů sebeobrany si mohli vyzkoušet Krav Maga Li Systém v praxi na vlastní kůži. Nejmladšímu účastníkovi bylo 16 let a nejstaršímu 72 let. Vedení semináře byli pověřeni tři zkušení instruktoři. Jako první to byl ing. Miloš Smejkal, KRAV MAGA LI SYSTÉM, 6. dan, druhý instruktor Ivan Spišiak, KRAV MAGA LI SYSTÉM & KRAV MAGA IKMO, 5. dan, a poslední z trojice ing. Jaroslav Juhás, KRAV MAGA IKMO, 5. dan.

Samotný seminář byl rozdělen do dvou bloků. Jeden dopolední od 10.00 do 12.00 a druhý od 14.00 do 16.00 hodin. V prvním bloku se uskutečnila rozcvička a základní techniky (údery, kopy, seky, páky).
V druhé části po obědě přišel na řadu set kombinací a techniky, jako byl např. boj na zemi, boj proti ozbrojenému protivníkovi (nůž, pistole, hůl) a mnoho jiných efektivních a reálných technik.

Vloženo Od