II. Seminář Krav Maga v Hustopečích

Asia Budo Center uspořádal v Hustopečích již druhý seminář Krav Maga LI.

Krav Maga Li Systém se pomalu v ČR zabydluje
Hustopeče jsou malé městečko na jižní Moravě, které se již v minulosti stalo hostitelem několika soutěží a seminářů Goju Ryu Karate. V současnosti, to zde ale žije izraelským bojovým uměním KRAV MAGA.

Místní občanské sdružení Asia Budo Center, zde již podruhé uspořádalo setkání všech zájemců sebeobrany s názvem Krav Maga LI Systém. V sobotu 23. února se zaplnila tělocvična místní základní školy adepty různých škol a stylů bojových umění. Cvičení bylo rozdělené do dvou bloků. V první části se začalo rozcvičením a strečinkem, následovaly základní techniky (kryty, údery, kopy, páky). V druhé části se trénink zaměřil na boj s krátkou holí a především boj proti noži.

Celý seminář vedl Ing. Miloš Smejkal (6. dan), instruktor Krav Maga Liven International a Ivan Spišiak (5. dan), instruktor Krav Maga Liven International a Krav Maga IKMO. Oba pánové mají 40leté zkušenosti v bojovém umění. Všichni účastníci semináře se měli co učit. Jako bonus ke cvičení, si zájemci Krav Maga mohli zakoupit vybavení a pomůcky od firmy Hayashi. Jednalo se o krátké tyče (escrima), dřevené dýky (tantó), plastové nože a v poslední řadě také gumové pistole.

Vloženo Od