Kurz pro dívky a ženy 2016

III. ročník pro všechny dívky a ženy v Hustopečích a okolí.

Instruktor Antonín Grůza ve spolupráci s hustopečským fitness centrem uspořádal další kurz sebeobrany. Tak jako v minulých letech byl intenzivní kurz určený pouze pro dívky a ženy. Základy sebeobrany  a prevenci se chtělo naučit celkem pět adeptek. V Hustopečích se během dvou měsíců setkávaly ženy nejen místní, ale také třeba z Velkých Pavlovic, Bořetic a blízkého okolí. Postupně se mohly pod vedením předsedy Asia Budo Centra naučit teorii i praktické cvičení. Na zájemkyně čekalo cvičení pádové techniky, obrana včetně krytů a úderů, kopy, páky, různé scénáře proti napadení. Celý kurz byl ukončen včera, kdy každá žena obdržela z rukou vedoucího kurzu certifikát o ukončení a absolvování.

Další kurzy, tentokrát pro smíšené kolektivy, se otevřou opět v září. Sledujte internetové stránky www.asiabudocenter.eu nebo volejte pro další informace na číslo 721 328 832.
Redaktorka: Jana Rozková


Kurz sebeobrany pro ženy 2016 Záznam z HTV ze dne 26.08.2016 Hustopečská TV: Hustopečský magazín č.363 Jana Rozková - Redaktorka Jaromír Mátl - Kamera, střih

Vloženo Od