KAPAP Military Day

Slovenská Asociace Krav Maga – Kapap a Česká Asociace Krav Maga – Kapap, o.s. ve spolupráci s Military Games (Action Shop Brno) představují jedinečný projekt, který v Česku a Slovensku nemá obdoby. Kapap Military Day v Hustopečích.

Co je to KAPAP MILITARY DAY?
Vždy jednou v měsíci se z adeptů stanou na jeden den vojáci. Celý den bude zaměřený v duchu military od vojenské přípravy, taktiky, přes vojenskou stravu a konče výcvikem izraelského systému KAPAP. Každý KAPAP MILITARY DAY bude tematicky zaměřen na jeden okruh přípravy a výcviku KAPAP.

Co je to KAPAP?
KAPAP je zkratka Krav Panim el Panim, což se dá volně přeložit jako „boj v tváři v tvář“. Kapap je efektní cesta jak co nejjednodušeji ubránit, bez ohledu na tělesně rozdíly. Kapap se může chápat jako sebeobranný systém, ale také jako bojové uměni. Izraelský bojový systém Kapap by se dal charakterizovat jako: „Maximum obrany v minimálním čase a s minimem rizika“.

Lektoři KAPAP?
Celý výcvik povedou zkušení lektoři ze Slovenské Asociace Krav Maga - Kapap a České Asociace Krav Maga - Kapap. o. s. Mezinárodní instruktoři jsou vlastníci certifikátu od mezinárodní asociace Kapap (IKA) přímo z Izraele. Instruktorský team je ve složení: Ivan Spišiak (Slovensko), Ing. Boris Dziura (Slovensko), Antonín Grůza (Česko), Miloš Tupý (Česko) a další experti. Celý lektorský team zastupují International Kapap Association - pod vedením Moshe H.Galiska.

Do Hustopečí se postupně sjeli nadšenci nejen z blízkého okolí, ale i například ze Slovenska (Trenčianska Teplá) a od nás z Česka z Poličky u Svitav, Brna a okolí.
Protože akce bylo uspořádání poprvé, akce se účastnilo pouze jenom 15 adeptů. Pevně doufáme, že dle zájmu to bude příště více.


 

Příloha ke stažení
Vloženo Od