Časopis Bojová umění

S odborným časopisem spolupracujeme od roku 1996.

Bojová umění - Fighter´s magazin - mezi další činnost mého zájmu, je publikovaní jednotlivých článků, reportáží, rozhovorů s tématikou nejen bojových umění. Vše začalo v roce 1995, kde se první článek objevil ve slovenském časopise Budo Journal. Potom se spolupráce navázala s redakcí dvouměsíčníku Bojová umění: Fighter´s Magazin. První na pozici dopisovatele a následně jako řádného redaktora. Tato spolupráce trvá až do dnešních dnů.

Články, které jsem napsal jako autor nebo spoluautor - textový materiál o bojovových umění, který byl otištěný postupně od roku 1995 do součastnosti v časopisech Budo Journal a Bojová umění - Fighter´s magazin a nebo Muscle & Fitness.

Vydavatelem je společnost Hayashi.cz s.r.o.. Redakce sídlí na Seydlerové 2149, na Praze 5. Časopis je jediný takového typu na českém a slovenském trhu. V jeho čele stojí Milan Švec, jako šéfredaktor.
Jako dvouměsíčník vychází od června 1996. Rozsah textu je na 100 stranách na křídovém papíře. Od konce března 2022, má časopis nový logotyp.

Do dnešních dnů, jsem spolupracoval na necelých 100 textových materiálech. Pokud máte zájem, můžete se podívat do archivu na našem Facebookovém profilu.
Facebook - archiv

Antonín Grůza, předseda Asia Budo Center, z.s.

Vloženo Od