Budoshow

Budoshow - největší přehlídka bojových umění a sportů v Česku, se kterou spolupracujeme od roku 2000.

Hlávním záměrem Budoshow - je představit široké veřejnosti bojová umění ve svých mnoha podobách a formách. A to především ukázek jednotlivých stylů v podání špičkových oddílů i jednotlivců působících v naší republice i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že se Budoshow v Brně koná již řadu let, je o tuto jedinečnou akci obrovský zájem ze strany příznivců, ale i ze strany široké veřejnosti. Hlavní myšlenkou celé akce je přiblížit bojová umění veřejnosti a především mládeži tak nabídnout další možnosti využití volného času. Rádi bychom také naznačili jaký je přínos bojových umění nejen při sebeobraně, ale i pro tělesný a duševní rozvoj.

Programovou skladbu večera tvoří vystoupení jednotlivých škol a klubů, které formou atraktivních ukázek bojových akcí, sestav, scének a přerážení, představí podstatu a princip umění sebeobrany. Bude možné shlédnout širokou škálu zákroků proti všem možným napadením jedním i více útočníků se zbraní i beze zbraně ve spoustě modelových situací.

Asia Budo Center - od roku 2000 spolupracuje s organizátory Budoshow v Brně. Ke konci roku 2007, jsme se stali oficiálním partnerem Budoshow 2007, největší přehlídky bojových umění a sportů v Česku. Od této doby až k dnešním dnům, se snažíme pomoci s propagací této exklusivní podívané...

Antonín Grůza, předseda Asia Budo Center, z.s.

Vloženo Od