Budoshow 2011

14.ročník největší přehlídky asijských bojových umění a sportů v ČR.

14. ročník Budoshow v Brně aneb největší přehlídka bojových umění v ČR za rytmu bubnů…
Rok se s rokem opět sešel a všechny příznivce bojových umění to táhlo na jižní Moravu do Brna. Možná se ptáte proč? Ale skalním čtenářům našeho časopisu nemusím nic popisovat. Město Brno se opět stalo Mekkou a střediskem všech bojových umění a sportů v ČR. Konala se zde totiž již 14. přehlídka toho nejlepšího, co nejen na jihu Moravy je k vidění a nejen to. V neděli 20. listopadu se konala opět Budoshow 2011.

Každá dobrá akce se připravuje několik měsíců dopředu. Tak tomu je i u Budoshow. Vše začíná při ukončení předešlého ročníku. Tedy v roce 2010 se již domlouvali kontakty na další VIP hosty a vystupující. Každý rok se snaží pořadatelé připravit také i praktickou část. Byla by velká škoda, pokud přicestují mistři z daleka, aby se neuskutečnil nějaký workshop nebo seminář. V rámci příprav na Budoshow, se podařilo domluvit s Kancho Raffi Livenem seminář Krav Maga LI, který se uskutečnil již v sobotu a to den před samotnou akci. Kdo měl zájem, mohl si vyzkoušet pod vedením izraelského mistra, co obnáší bojový vojenský styl v praxi a na vlastní kůži.
Hlavním moderátorem večera byl zkušený profesionál Michal Chylík, který se celé odpoledne staral o dobrou zábavu a provázel všechny vystupující svým komentářem. 

 

 

Příloha ke stažení
Vloženo Od