Asia Budo Center, o. s.

Dne 4. října 2007, provedlo Ministerstvo vnitra ČR registraci občanského sdružení Asia Budo Center

Asia Budo Center, o.s. je dobrovolným sdružením občanů provozující tělovýchovu, sport, organizační, osvětovou a hospodářskou činnost v oblasti asijských bojových umění a sportů.
Asia Budo Center, o.s. působí na celém území České republiky. Sdružení má postavení samostatné právnické osoby a vyvíjí činnost v souladu s těmito stanovami a obecně závaznými právními předpisy České republiky.

Charakter sdružení je dobrovolné občanské sdružení fyzických osob, založené dle zákona č. 83/1990 Sb., jenž chce poskytnout svojí činností prospěch v oblasti propagace asijské kultury a rozvoj asijských bojových umění a sportů. Využití volného času dětí, mládeže i dospělých a nabídnout všem členům rozvoj duševní a fyzické kondice bez jakékoli diskriminace.

Základním poslání Asia Budo Center, o.s. je
propagace asijských bojových umění a sportů: karate, judo, ju jutsu, aikido, aikibudo, kendo, iaido, kyudo, kobudo, taekwondo, wu shu – kung fu, tai chi, qi gong, muay thai, kickbox, krav maga, a další sebeobranné systémy a styly, Propagace východoasijské kultury v České republice: kaligrafie, bonsaje, obřad čaje, divadlo, tanec, bubny a další kulturní směry,

Vloženo Od