ABC je oficiálním partnerem Budoshow

Asia Budo Center, o.s. se stal po letech jedním z oficiálních partnerů BUDOSHOW 2007 největší přehlídky bojových umění a sportů v Česku.

Budokan Hustopeče a nové občanské sdružení Asia Budo Center, se stal oficiálním partnerem a koordinátorem 10. ročníku Budoshow v Brně. Budoshow je největší přehlídka bojových umění a sportů v Česku.

Hlavním záměrem Budoshow - je představit široké veřejnosti bojová umění ve svých mnoha podobách a formách. A to především ukázek jednotlivých stylů v podání špičkových oddílů i jednotlivců působících v naší republice i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že se Budoshow v Brně koná již řadu let, je o tuto jedinečnou akci obrovský zájem ze strany příznivců, ale i ze strany široké veřejnosti.

Hlavní myšlenkou celé akce je přiblížit bojová umění veřejnosti a především mládeži tak nabídnout další možnosti využití volného času. Rádi bychom také naznačili jaký je přínos bojových umění nejen při sebeobraně, ale i pro tělesný a duševní rozvoj.

Programovou skladbu večera tvoří vystoupení jednotlivých škol a klubů, které formou atraktivních ukázek bojových akcí, sestav, scének a přerážení, představí podstatu a princip umění sebeobrany. Bude možné shlédnout širokou škálu zákroků proti všem možným napadením jedním i více útočníků se zbraní i beze zbraně ve spoustě modelových situací.

Asia Budo Center - od roku 2000 spolupracuje s organizátory Budoshow v Brně.
Od této doby až k dnešním dnům, se snažíme pomoci s propagací této exklusivní podívané..

 

 

Příloha ke stažení
Vloženo Od