Anketa sportovec roku 2014 města Hustopeče

V sobotu 24.ledna 2015, se v rámci hlavního závodu 16.ročníku Hustopečského skákání, uskutečnilo vyhlašování ankety "Sportovec roku 2014 města Hustopeče". Asia Budo Center mnělo několik želízek v nominacích.

Sportovec roku 2014 města Hustopeče
V kategorii nejlepší sportovec od 16 let byl nominován Martin Vaněk (3 místo v kategorii sebeobrana na ulici) a Vít Nasadil (3 místo v Individual Kumite/Karate a 4 místo v kategorii sebeobrana na ulici).

Dále byl nominován celý tým ABC v kategorii nejlepší kolektiv. Připomeneme, že to bylo za reprezentační start na Mistrovství světa WAC (World All Styles Championship Association Vagos) Portugalsko 11. – 13.4. 2014. Medaile: 4x - zlato, 3x - stříbro, 4x - bronz, 4x – 4 místo, 1x – 5 místo, 1x - 6 místo.

 


Krátká reportáž z vyhlášení ankety o sportovce roku 2014 města Hustopeče. Hustopečská televize 2015 Vedoucí: Dagmar Sedláčková Redaktorka: Jana Rozková Střih a kamera: Michal Daněk

Do užšího výběru se nakonec dostal Vít Nasadil se 177 body, který nakonec svojí kategorii vyhrál. Z rukou starostky města Hustopeče, Hany Potměšilové získal pamětní list, plaketu a finanční dar. Poblahopřát přišel také Petr Fridrich - předseda sportovní komise a pan Jiří Daler. Jiří Daler je bývalý československý cyklista. Na letních olympijských hrách v roce 1964 v Tokiu, získal zlatou medaili ve stíhacím závodě jednotlivců. Předseda Asia Budo Centra - Antonín Grůza, převzal od stejných osob, také první místo v kategorii kolektiv roku. Velice rádi bychom poděkovali všem našim fanouškům a fanynkám za podporu a pomoc. Především našim rodinám, za trpělivost a vstřícnost.


Rád bych touto cestou poděkoval všem našim obchodním partnerům, sponzorům a všem, kteří nám drželi na dálku palce. Jmenovitě bych rád poděkoval městu Hustopeče, Hustopečské televizi, společnosti Agrotec, Agri CS, Lindab, Assec Computers, Nadaci Karla Janečka, SpedQuick, JR-Top, Ing. Marku Jandovi, Základní škole – Komenského, Centru volného času – DDM Pavučina, Nové Reklamě, časopisu Bojová umění – Fighter´s magazin a firmě Hayashi. Také Ivanu Spišiakovi, presidentovi ABC – Slovakia za podporu a pomoc. Děkujeme.

Na závěr večera, byl připravený malý přípitek sektu a poděkování rodině a přátelům. Pevně věříme, že se nám bude dařit i nadále. Štěstí přeje připraveným...

Vloženo Od