Airsoft game Mikulov

V pátek 1.5. proběhla v Mikulově airsoftová game, pořádaná Actionshopem Brno. Hrálo se po celý den a zajímavým zpestřením bylo předváděcí cvičení Krav maga, kde si mohli zacvičit i přítomní hráči.

V pátek 1.5. proběhla v Mikulově airsoftová game, pořádaná Actionshopem Brno. Hrálo se po celý den a zajímavým zpestřením bylo předváděcí cvičení Krav maga, kde si mohli pod vedením Tondy Grůzy zacvičit i přítomní hráči.

Počasí bylo příjemné, teplé a slunečné, vítaným zpestřením byla (alespoň pro mě) odpolední bouřková přeháňka, vždyť kdypak se nám naskytne příležitost zahrát si v děšti, kdy nám tělo studí promočené maskáče, v kanadách čvachtá voda a přez zamlžené brýle není vidět? Takováto hra má své neopakovatelné kouzlo, což jistě dosvědčí i ti, kdož v tomto počasí vydrželi a hráli až se z nich kouřilo. Koneckonců jde jen o vodu a tak jak známo není v tomto stadiu životu nebezpečná:)

Třešničkou na airsoftovém dortu byla Krav maga, kterou zde pro přítomné prezentoval (nezištně, to připomínám proto, abychom mu nemuseli nic platit) instruktor Tonda Grůza. Hráči měli možnost osobně se seznámit s tímto bojovým sebeobranným stylem takříkajíc naživo, což mnozí i s chutí učinili, důkazy najdete na fotografiích.  Budete-li mít zájem, lze praktikovat hodiny Krav maga přímo na našich hrách pod Tondovým dohledem vždy v rozsahu jedné hodiny (zatímco ostatní budou hrát) nebo se můžete spojit přímo s Tondou a domluvit si s ním návštěvu seminářů a kurzů které pořádá anebo soukromé hodiny, vše je na vaší volbě.

Připravil: Blazer

Zdroj: http://www.militarygames.cz/prvomajova-airsoft-game-mikulov

 

Vloženo Od