Hayashi.cz s.r.o.

Uzavření spolupráce pro rok 2019

Spolupracujeme s Hayashi.cz s.r.o. od samotného vzniku firmy od roku 1994. Vždy jsme byli spokojený, jak se zbožím, tak komunikací a přístupem personálu. Osobně si myslíme, že tato společnost patří mezi kvalitní dodavatele výstroje a výzbroje pro bojová umění a sporty v Česku. Děkuji majiteli panu Miroslavu Sobotkovi za důvěru a jsme hrdí, že i v roce 2019, jsme uzavřeli kooperaci na další období.

Hayashi - Budoland. Společnost BUDOLAND GmbH byla založena v roce 1992 v Německu. Zakladatelem je Peter Kruckenhauser. Firma zastupuje vynikající produkty a úspěšné značky. Pokud máte rádi a trénujete
Karate-dó, Judó, Taekwon-dó, Aikidó, Kung Fu a nebo jiné bojové umění - jste zde na pravém místě! Po celé roky prodeje a výroby produktů byla filozofie firmy: Kvalita, Design a funkčnost.

Výrobky musejí dosáhnout nejvyšších očekávání a vždy pokračovat v zápasu a přijmout výzvy všech bojových umění. K vůli trvalé a intenzivní spolupráci mezi protagonisty bojových umění, fightery a šampiony z celého světa, je firma schopná zlepšovat produkty. Hlavním důvodem jsou návrhy, které jsou realizovány z praxem a denního tréninku a také mezinárodních turnajů. Kdo si zakoupí výrobky firmy Hayashi a Top Ten bude mít nejlepší vybavení jak pro trénink, soutěže a vše pro dojo.

Hayashi - Praha. V roce 1994 vzniklo zastoupení firmy Budoland v ČR a na Slovensku. Výhradní zastoupení obdržel pan Miroslav Sobotka z Prahy. Firma dostala název Hayashi. Majitel firmy je také šéftrenér Fighter´s Gym Praha a také majitel časopisu Bojová umění Fighter´s Magazin.

Pokud v Praze hledáte místo kde najít správné oblečení, zbraně, kimona, pomůcky, videokazety, kaligrafie, knihy a prostě vše co můžete potřebovat k tréninku asijských bojových umění a sportů, tak firma Hayashi je ta pravá a jinou již hledat nemusíte. Naleznete zde zastoupení firem: Hayashi, Top Ten, Fighter, Windy, Twins, Adidas, Nike, Reebok, Pro Force, Rival, Century a mnoho dalších značek.

Hayashi - Brno. Spolupráce mezi firmou Hayashi v České republice se datuje od vzniku firmy v roce 1994. Koncem roku 2002 vznikla firma Budokan Czech na Josefské 515/3 v centru města Brna. Zde byl slavnostně otevřen obchod s výstrojí a výzbrojí pro asijská bojová umění. Bylo zde možné sehnat kompletní vybavení nejen pro karate a judo oddíly v Brně. Cestu si sem našli lidé z blízkého okolí, ale i zákazníci ze Slovenska a Rakouska.

Změna k lepšímu, nastala přestěhováním provozovny. Od 1. června 2003 je prodejna na Pekařské 407/18 v Brně. Malý obchůdek, se nachází v zadních prostorách atria domu. Poslední změna, která nastala začátkem roku 2005, je přejmenování názvu na Hayashi Brno. Tímto pádem je zde oficiální pobočka firmy Hayashi Praha.

Firma Hayashi připravila pro zákazníky z jižní Moravy - překvapení. Od 15. června 2008 zcela nový obchod pro bojová umění a sporty. Obchod naleznete nedaleko Dětské nemocnice. Jedná se o spojnici mezi ulicí Drobného a Milady Horákové v části Brno-Sever (Černá Pole). V necelých 100 m2 naleznete vše, co potřebujete pro vaše vybavení. Heslo je : Budoland a Hayashi zboží se kterým se vyhrává.

Poslední změna se uskutečnila koncem roku 2014, kde se společnost transformovala na Hayashi.cz s.r.o.

Vloženo Od