Budoshow 2008

Budoshow 2008 aneb 11. ročník setkání fanoušků bojových umění a sportu v Brně.

Každým rokem budoshow připravuje stejný team pořadatelů. Hlavním organizátorem sportovně-kulturní akce je pan Libor Macháň a škola TAE KWON-DO CLUB BRNO ITF. Na úplný začátek, jsme se ho zeptali proč vlastně přehlídku budoshow každým rokem pořádá?

Co je vlastně hlavním záměrem budoshow?
Účelem této akce je představit široké veřejnosti bojová umění ve svých mnoha podobách a formách. A to především ukázek jednotlivých stylů v podání špičkových oddílů i jednotlivců působících v naší republice i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že se BUDOSHOW v Brně koná již jedenáctým rokem, je o tuto jedinečnou akci obrovský zájem ze strany příznivců, ale i ze strany široké veřejnosti.

Hlavní myšlenkou celé akce je přiblížit bojová umění veřejnosti a především mládeži tak nabídnout další možnosti využití volného času. Rádi bychom také naznačili jaký je přínos bojových umění nejen při sebeobraně, ale i pro tělesný a duševní rozvoj.

Jaká je hlavní náplň budoshow?
Programovou skladbu večera budou tvořit vystoupení jednotlivých škol a klubů, které formou atraktivních ukázek bojových akcí, sestav, scének a přerážení, představí podstatu a princip umění sebeobrany. Vždy je možné shlédnout širokou škálu zákroků proti všem možným napadením jedním i více útočníků se zbraní i beze zbraně ve spoustě modelových situací. V minulosti bylo mezi moderátory několik známých jmen jako např.: Tomáš Herfort, Jindra Eliáš, Borek Kapitančík Martin Dejdar, Pavel Zedníček, Pluto z Vyvolených a minulý rok Leoš Mareš a JUDr. Michal Frabša.
 


Asia Budo Center, o.s. jako jeden z pomocníků při brněnské Budoshow 2008. Krátký sestřih z reportáže Hustopečské televize. Redaktor: Zbyněk Háder, Kamera: Jakub Špaček, Střih: Marie Trojanová, Postprodukce: Antonín Grůza

Příloha ke stažení
Vloženo Od