Tatami

Úvodní stránka

Historie
Bojová umění
Sebeobrana
Asia Budo Center

Instruktoři
Výběr reprezentace
WAC & ICKKF
Ocenění
Akce

VIP
Hayashi ČR
Budoshow
Media

Reference
Sponzoři
Partneři
Odkazy

Naše nabídka
FAQ
Ochrana osobních údajů
KontaktTatami - 2017

Co je to tatami - sportovní podlaha?
Ať už zařizujete vlastní Dojo, kvalitní tatami (sportovní podlaha) je prostě základ. Správně zvolená žíněnka na cvičení totiž šetří nohy při cvičení, ale zároveň poskytuje bezpečnost při pohybu a pádech. Tatami a žíněnky na cvičení mají protiskluzový povrch, takže poskytují stabilitu tělu. Správně zvolené tatami dokáže ušetřit nejednu modřinu, proto výběr této žíněnky na cvičení rozhodně nepodceňujte.Proč nové tatami?
V roce 2017 celý rok slavíme. Jsme více jak 20 let ve stejném prostoru. Naše Dojo, našlo svoje místo v tělocvičně ZŠ Komenského v Hustopečích. Také letos oslavujeme 10 let činnosti, našeho spolku Asia Budo Center. Proto jsme se rozhodli, aby všichni žáci, studenti a adepti měli možnost se podílet na dobré věci a přispět malou finanční částkou na zakoupení nového tatami.

Pro koho je projekt tatami 2017 určený?
Do projektu se mohou zapojit všichni studenti spolku Asia Budo Center, klubu Budokan Hustopeče. Jednotlivci, skupiny i společnosti. Nebráníme se příspěvku jak od fyzických osob, tak právnických osob. Mohu nám přispět, jako malou formu vyjádření vděku bývalých studentů, kteří během 30 let prošli výcvikem bojových umění. Budeme rádi, za každou podporu.

Jakou částku mohu darovat?
Minimální částka je 600 Kč. Ale pokud máte zájem podarovat více, je to jenom na vás. My následně vypracujeme seznam, všech dárců a ten bude uveden na našem webu Asia Budo Centra. Všechny částky jsou dobrovolné a budou určené pouze na zakoupení tatami.

Kam mohu zaslal finanční částku?
Protože jsme nezisková organizace - spolek, máte možnost poslat finanční dar na bankovní účet spolku ABC - 670100-2201664988/6210. Do zprávy pro příjemce napiště vaše jméno. Další alternativa je přes PayPal. Do kolonky Purpose (účel), napišete tatami a opět jméno.Pro koho je tatami určeno?
Tuto sportovní podlahu budou využívat všichni adepti, kteří svojí částkou na zakoupení přispěli. Máme takovou představu, že každý student si zakoupí a bude vlastnit jeden díl tatami v hodnotě 600 Kč. Rodiče studentů, sponzoři, všichni jsou vítaní. Tento projekt je pro dobrou věc a také lepší bezpečnost při výcviku bojových umění. My budeme tatami využívat při výuce karate, sebeobrany, tajči. Při konání seminářů, workshopů, přednášek a kurzů. Protože tatami je přenosné, můžeme ho následně použít, kdekoliv.

Kde tatami zakoupíte?
Od začátku našeho vzniku spolupracujeme se společnosti Hayashi.cz s.r.o.
Proto naše tatami, zakoupíme zde. Máme zde nejlepší podmínky a servis. Jsme velice spokojení, tak proč dodavatele měnit. Ke všemu je společnost Hayashi.cz s.r.o. našim partnerem a sponzorem. Za co velice děkujeme, panu Miroslavu Sobotkovi a celému jeho týmu spolupracovníků.

Máte nějaký krátký popis?
Tatami je výrobkem, který můžete používat pro všechny bojové sporty. Tatami je lehké, snadno skladatelné i rozkladatelné pomocí zámkových spojení tzv "puzzle locks." Struktura povrchu tohoto tatami je stejná jako u původních rýžových tatami. Tento protiskluzový povrch zajistí kvalitní oporu chodidel a ideální hustota - tvrdost  tatami se promítne v přirozeném pohybu. Toto tatami se vyrábí v Itálii a splňuje veškeré a přísné normy evropské unie.  Rozměry: délka 100 cm, šířka 100 cm, tloušťka 2,2 cm, dělají se v různých barvách. Váha 1 kusu je cca kolem 1,6 Kg.

Kolik kusů tatami potřebujete?
Celkem je potřeba 100 kusů - tatami dílů.

33 400 Kč - Stav příspěvku a darů k 17.10.2017


Poděkování za příspěvek a dar patří:

Městu Hustopeče zastoupené paní starostkou PaedDr. Hanou Potměšilovou

Liboru Sůkalovi a Penzionu U Presu

MUDr. Janu Palajovi a společnosti Všeobecní praktici s.r.o.

Rodině Formankových

Rodině Smetanovým

Ondřeji Novákovi

Jiřímu Fridrichovi

Karlovi Majorovi

Jakubu Bimkovi

Petru Bařinovi

Marianu Komrskovi a Selfdefence Brno

Rodině Bauerovým

Radku Šauerovi

plus jeden štědrý anonymní dárce...

Koho mohu kontaktovat skrze další informace?
Můžete kontaktovat předsedu Asia Budo Center, z. s. Pan Grůza, vám odpoví na připadné dotazy. Volat můžete na mobil: 721 328 832 nebo pište na e-mail: info(at)asiabudocenter.eu.