20. ročník Budoshow v Brně

Úvodní stránka

Historie
Bojová umění
Sebeobrana
Asia Budo Center

Instruktoři
Výběr reprezentace
WAC & ICKKF
Ocenění
Akce

VIP
Hayashi ČR
Budoshow
Media

Reference
Sponzoři
Partneři
Odkazy

Naše nabídka
FAQ
Ochrana osobních údajů
Kontakt

Tatami 201720. ročník Budoshow v Brně, bude v termínu 12.11.2017.


Hlávním záměrem Budoshow, je představit široké veřejnosti bojová umění ve svých mnoha podobách a formách. A to především ukázek jednotlivých stylů v podání špičkových oddílů i jednotlivců působících v naší republice i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že se Budoshow v Brně koná již mnoho let, je o tuto jedinečnou akci obrovský zájem ze strany příznivců, ale i ze strany široké veřejnosti.

Hlavní myšlenkou celé akce je přiblížit bojová umění veřejnosti a především mládeži tak nabídnout další možnosti využití volného času. Rádi bychom také naznačili jaký je přínos bojových umění nejen při sebeobraně, ale i pro tělesný a duševní rozvoj.

Programovou skladbu večera tvoří vystoupení jednotlivých škol a klubů, které formou atraktivních ukázek bojových akcí, sestav, scének a přerážení, představí podstatu a princip umění sebeobrany. Bude možné shlédnout širokou škálu zákroků proti všem možným napadením jedním i více útočníků se zbraní i beze zbraně ve spoustě modelových situací.

Asia Budo Center, z.s. spolupracuje s organizátory od roku 2000. Ke konci roku 2007, jsme se stali oficiálním partnerem Budoshow, největší přehlídky bojových umění a sportů v Česku. Od této doby až k dnešním dnům se snažíme pomoci s propagací této exklusivní podívané. Již teď se připravuje kulaté 20. výročí této a sportovně-kulturní akce.

Libor Macháň
Hlavní pořadatel a organizátor Budoshow
Škola TAE KWON-DO CLUB BRNO ITF
Bohuslava Martinů 26, 602 00 Brno
e-mail: machan@budoshow.com